با سلام و درود خدمت شما کاربران گرامی:

از اینکه برای مطالعه‌ی شرایط و قوانین استفاده از مطالب و مقاله های وب سایت مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی، وقت می گذارید و این مطلب را مطالعه می کنید، سپاسگزاریم. امیدواریم با هم بتوانیم قدم های موثری در تولید و پاسداشت محتوا و مقاله های پارسی و بهبود کیفیت زندگی خود و دیگران داشته باشیم.

تمامی محتوای وب سایت مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی، همه بر اساس تجارب کاری مريم غفار و نوشته هاى ايشان در اينترنت می باشد و کپی از هیچ وبلاگ و شخصی نیست . چنانچه مطلبی برگرفته از کتابی باشد حتما با ذکر نام و صفحه درج خواهد شد. همچنین مقاله های تیم پشتیبانی وب سایت مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی از منابع مختلف داخلی و خارجی و نویسندگان گوناگون معتبر تهیه و تولید می شود. این مطالب حاوی مقاله های پارسی و یا ترجمه شده، پادکست و ویدیو و دیگر انواع محتواها می باشد. 

در نظر داشته باشید این مقاله ها جهت آگاهی بیشتر تهیه و تولید می شوند و توصیه پزشکی و روانشناسی نمی باشند.

شرایط و قوانین استفاده از مطالب وب سایت مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از مطالب وب‌سایت مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله وب سایت مریم غفار مجاز است.
    (توجه: این لینک نباید nofollow باشد، در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت Scraped content محسوب می‌شود که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد می‌کند)
  • استفاده از بیش از یک مطلب در روز مجاز است اما نیازمند این است که از طریق بخش تماس با دپارتمان پشتیبانی وب سایت مریم غفار، مکاتبه شود (در صورت تماس لیست مقالات پربازدید و مهم سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت).
  • استفاده از بخشی از مطالب یک مقاله یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب سایت مریم غفار امکان پذیر است.
  • چنانچه درخواست استفاده از مطالب این سايت (نوشته ها و مقاله هاى مريم غفار) داريد (که باعث افتخار است) لطفا با قسمت پشتيبانى سايت هماهنگ نماييد . پیشاپیش از کلاس رفتاری شما سپاسگزارم.

توجه:

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به مقاله وب سایت مریم غفار، مشکلات زیادی را برای بازنشر کننده آن به همراه دارد و وب‌سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وب‌سایت‌های حرفه‌ای محترمی مانند شما بخش اعظمی از ترافیک خود را از موتور جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگی به موفقیت وب‌سایت شما چه در کوتاه ‌مدت و چه در بلند مدت وارد نماید. این سیاست ‌گذاری برای پاسداری از زحمات مریم غفار مشاور و روانشناس بالینی و حفظ حق کپی‌رایت ایشان و تیم وب سایت مریم غفار و مولفان و نویسندگان محترم است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده‌ی مجدد مطالب نیست. همان‌طور که گفته شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم به مقاله، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما هستید و در صورتی که با بخش تماس با ما تماس بگیرید خوشحال می‌شویم راهنمایی‌تان کنیم.

بسیار خرسندیم که میزبان شماییم و سپاسگزاریم که این موارد را مطالعه کردید و رعایت می کنید.